Pronađeno
17
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
565.500 €
2.891 €/m²
195.63 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
TC Stadion
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
4.545 €/m²
55 m²
Beograd
›
TC Stadion
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.400 €
10 €/m²
Petosoban
·
240 m²
Beograd
›
TC Stadion
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
13 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
TC Stadion
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
320.000 €
2.783 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
TC Stadion
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
11 €/m²
Garsonjera
·
38 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
TC Stadion
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
Suteren
Beograd
›
TC Stadion
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
14 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
TC Stadion
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
438.990 €
1.756 €/m²
Petosoban
·
250 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
TC Stadion
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
138.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
TC Stadion
Pogledaj oglas →
1.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.563 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
Suteren
Beograd
›
TC Stadion
7min
4min
6min
17min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
136.119 €
2.550 €/m²
Dvosoban
·
53.38 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
TC Stadion
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
halooglasi
200 €
13 €/m²
15 m²
Beograd
›
TC Stadion
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
TC Stadion
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
borovicnekretnine.rs
80.000 €
3.636 €/m²
Jednosoban
·
22 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
TC Stadion
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
2.100 €/m²
Troiposoban
·
100 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
TC Stadion