Pronađeno
11
oglasa
Sačuvaj pretragu
5k
/
5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
539.000 €
5.037 €/m²
Trosoban
·
107 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Svetozara Markovića
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
19 €/m²
Trosoban
·
107 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Svetozara Markovića
Pogledaj oglas →
4.5k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
362.000 €
4.525 €/m²
Dvoiposoban
·
80 m²
·
3/7 sprat
Beograd
›
Svetozara Markovića
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
11 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Svetozara Markovića
Pogledaj oglas →
3k
/
5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
159.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Svetozara Markovića
Pogledaj oglas →
10
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
10 €/m²
Jednosoban
·
52 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Svetozara Markovića
1min
3min
1min
6min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5k
/
5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
539.000 €
4.991 €/m²
Dvosoban
·
108 m²
·
2/23 sprat
Beograd
›
Svetozara Markovića
Pogledaj oglas →
4.5k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550.000 €
4.472 €/m²
Četvorosoban
·
123 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Svetozara Markovića
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
11 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Svetozara Markovića
Pogledaj oglas →
13
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
13 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Svetozara Markovića
Pogledaj oglas →
3.2k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
795.000 €
3.155 €/m²
Petosoban
·
252 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Svetozara Markovića