Pronađeno
15
oglasa
Sačuvaj pretragu
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
7/10 sprat
Beograd
›
Sutjeska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.000 €
685 €/m²
200 m²
·
Suteren
Beograd
›
Sutjeska
1min
7min
8min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.500 €
14 €/m²
180 m²
Beograd
›
Sutjeska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
14 €/m²
35 m²
Beograd
›
Sutjeska
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
8 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Sutjeska
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
194.000 €
3.129 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
19/22 sprat
Beograd
›
Sutjeska
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
11 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
Beograd
›
Sutjeska
2min
1min
16min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
195.000 €
2.868 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Sutjeska
Pogledaj na:
cityexpert
nekretnine
4zida
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
7 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Sutjeska
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
150.000 €
2.143 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Beograd
›
Sutjeska
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
10 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Sutjeska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
3.019 €/m²
Četvorosoban
·
53 m²
Beograd
›
Sutjeska
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
80.900 €
2.186 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
Beograd
›
Sutjeska
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Sutjeska
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
430 €
12 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
1/22 sprat
Beograd
›
Sutjeska