Pronađeno
7
oglasa
Sačuvaj pretragu
652
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
652 €/m²
8 soba
·
290 m²
Beograd
›
Stepojevac
Pogledaj oglas →
606
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
606 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
Beograd
›
Stepojevac
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.9k
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.927 €/m²
Petosoban
·
41 m²
Beograd
›
Stepojevac
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
945
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
945 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
Beograd
›
Stepojevac
8min
36min
Pogledaj oglas →
580
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.000 €
580 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Beograd
›
Stepojevac
Pogledaj oglas →
900
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
900 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
Beograd
›
Stepojevac
Pogledaj oglas →
474
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
474 €/m²
Petosoban
·
116 m²
Beograd
›
Stepojevac