Pronađeno
11
oglasa
Sačuvaj pretragu
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
9 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Stara Rakovica
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
250 €
11 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
Beograd
›
Stara Rakovica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
165.000 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Stara Rakovica
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
180.000 €
3.396 €/m²
Trosoban
·
53 m²
Beograd
›
Stara Rakovica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
175.000 €
2.465 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
Beograd
›
Stara Rakovica
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
580.000 €
2.148 €/m²
Petosoban
·
270 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Stara Rakovica
Pogledaj oglas →
15
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
15 €/m²
Garsonjera
·
41 m²
Beograd
›
Stara Rakovica
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
Beograd
›
Stara Rakovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
7 €/m²
Garsonjera
·
120 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Stara Rakovica
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300 €
14 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
5/8 sprat
Beograd
›
Stara Rakovica
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
135.000 €
3.293 €/m²
Garsonjera
·
41 m²
Beograd
›
Stara Rakovica