Pronađeno
11
4zida
7.000 €
11 €/m²
Petosoban
·
634 m²
Beograd
›
Stadion Crvene zvezde
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
4.063 €/m²
Jednoiposoban
·
16 m²
Beograd
›
Stadion Crvene zvezde
Pogledaj oglas →
4k
/
5.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
279.000 €
4.043 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
3/18 sprat
Beograd
›
Stadion Crvene zvezde
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650.000 €
3.939 €/m²
9 soba
·
165 m²
Beograd
›
Stadion Crvene zvezde
4min
4min
7min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.200.000 €
3.470 €/m²
Petosoban
·
634 m²
Beograd
›
Stadion Crvene zvezde
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5.1k
/
5.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600.000 €
5.128 €/m²
Trosoban
·
117 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Stadion Crvene zvezde
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
12.000 €
18 €/m²
10 soba
·
651 m²
Beograd
›
Stadion Crvene zvezde
2min
1min
2min
8min
Pogledaj oglas →
5.5k
/
5.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
770.000 €
5.500 €/m²
Trosoban
·
140 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Stadion Crvene zvezde
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
10 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
9/12 sprat
Beograd
›
Stadion Crvene zvezde
Pogledaj oglas →
3k
/
5.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
3.000 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Stadion Crvene zvezde
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
11 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Stadion Crvene zvezde