Pronađeno
4
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
225.000 €
5.357 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350 €
12 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
14 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
750 €
19 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva