Pronađeno
5
oglasa
Sačuvaj pretragu
929
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
929 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
Beograd
›
Šiljakovac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
1.083 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Beograd
›
Šiljakovac
Pogledaj oglas →
537
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
58.000 €
537 €/m²
Petosoban
·
108 m²
Beograd
›
Šiljakovac
Pogledaj oglas →
1k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.000 €
1.042 €/m²
Dvosoban
·
95 m²
Beograd
›
Šiljakovac
Pogledaj oglas →
750
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
750 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Beograd
›
Šiljakovac