Pronađeno
7
4zida
158.000 €
536 €/m²
11 soba
·
295 m²
Beograd
›
Selters Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.000 €
990 €/m²
Troiposoban
·
100 m²
Beograd
›
Selters Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
833 €/m²
10 soba
·
336 m²
Beograd
›
Selters Banja
4min
16min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
280 €/m²
18 soba
·
1000 m²
Beograd
›
Selters Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
1.064 €/m²
Petosoban
·
140 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Selters Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
750 €/m²
7 soba
·
400 m²
Beograd
›
Selters Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
500 €/m²
10 soba
·
180 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Selters Banja