Pronađeno
29
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.000 €
9 €/m²
110 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj oglas →
26
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
26 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.600 €
18 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj oglas →
22
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.750 €
22 €/m²
Četvorosoban
·
79 m²
·
5/8 sprat
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
490 €
25 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj oglas →
19
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.850 €
19 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj oglas →
8
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
750 €
8 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj oglas →
11
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
11 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
950 €
18 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.500 €
25 €/m²
100 m²
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300.000 €
3.191 €/m²
Dvoiposoban
·
94 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
320.000 €
3.265 €/m²
Petosoban
·
98 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
395.000 €
4.247 €/m²
Trosoban
·
93 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj na:
cityexpert
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
99.990 €
2.325 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
189.000 €
3.436 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
149.000 €
1.863 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
150.000 €
3.947 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj oglas →
13
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
13 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj oglas →
19
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.850 €
19 €/m²
4.5 soba
·
99 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj oglas →
10
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
10 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
Beograd
›
Savski amfiteatar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam