Pronađeno
31
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
427.100 €
2.500 €/m²
170.84 m²
·
Suteren
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
153.372 €
2.730 €/m²
Dvosoban
·
56.18 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
91.000 €
2.676 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
10 €/m²
120 m²
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
49.000 €
312 €/m²
Trosoban
·
157 m²
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
3.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
262.500 €
3.201 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
850 €
7 €/m²
130 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj oglas →
15
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180 €
15 €/m²
Garsonjera
·
12 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
3.171 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
9/9 sprat
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
11 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
2.750 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
9 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
11 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
850 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
10 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
585.500 €
3.199 €/m²
Petosoban
·
183 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj oglas →
12
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
480 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
5/11 sprat
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
11/11 sprat
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Save Kovačevića
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam