Pronađeno
14
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
53.000 €
321 €/m²
Četvorosoban
·
165 m²
Beograd
›
Ralja
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
561
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
561 €/m²
Petosoban
·
214 m²
Beograd
›
Ralja
3min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550.000 €
1.571 €/m²
10 soba
·
350 m²
Beograd
›
Ralja
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
2.167 €/m²
90 m²
·
Suteren
Beograd
›
Ralja
8min
34min
Pogledaj oglas →
880
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
880 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Beograd
›
Ralja
Pogledaj oglas →
443
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
443 €/m²
Jednosoban
·
140 m²
Beograd
›
Ralja
Pogledaj oglas →
808
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
808 €/m²
Četvorosoban
·
260 m²
·
Suteren
Beograd
›
Ralja
Pogledaj oglas →
630
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
630 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
Beograd
›
Ralja
Pogledaj oglas →
2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
530.000 €
1.963 €/m²
Petosoban
·
270 m²
Beograd
›
Ralja
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
1.602 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
Beograd
›
Ralja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.000 €
1.967 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Ralja
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
137.000 €
1.070 €/m²
4.5 soba
·
128 m²
Beograd
›
Ralja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190.000 €
15 €/m²
Petosoban
·
12900 m²
Beograd
›
Ralja
Pogledaj oglas →
434
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
112.000 €
434 €/m²
Petosoban
·
258 m²
Beograd
›
Ralja