Pronađeno
19
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
16 €/m²
45 m²
Beograd
›
Rakovica (mesto)
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
74.000 €
2.242 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Rakovica (mesto)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
175.000 €
2.465 €/m²
Troiposoban
·
71 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Rakovica (mesto)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
325.000 €
2.495 €/m²
4.5 soba
·
130.25 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Rakovica (mesto)
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
2.111 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Rakovica (mesto)
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.000 €
2.400 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Rakovica (mesto)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
42.500 €
2.500 €/m²
Jednosoban
·
17 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Rakovica (mesto)
Pogledaj oglas →
3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.000 €
3.000 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Rakovica (mesto)
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
6 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Rakovica (mesto)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
2.794 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Rakovica (mesto)
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260 €
8 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
Beograd
›
Rakovica (mesto)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
98.800 €
2.700 €/m²
Dvosoban
·
36.59 m²
Beograd
›
Rakovica (mesto)
Pogledaj oglas →
3
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
3 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Beograd
›
Rakovica (mesto)
Pogledaj oglas →
10
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Rakovica (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
205.000 €
1.228 €/m²
Četvorosoban
·
167 m²
Beograd
›
Rakovica (mesto)
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
148.000 €
2.313 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Rakovica (mesto)
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Rakovica (mesto)
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
380 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Rakovica (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.400 €
9 €/m²
400 m²
·
4. sprat
Beograd
›
Rakovica (mesto)