Pronađeno
31
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350.000 €
1.250 €/m²
Petosoban
·
280 m²
Beograd
›
Radiofar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
695.000 €
2.814 €/m²
Četvorosoban
·
247 m²
Beograd
›
Radiofar
Pogledaj oglas →
15
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
15 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Radiofar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
1.987 €/m²
Jednoiposoban
·
42.77 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Radiofar
Pogledaj oglas →
5.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
425.000 €
5.903 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Beograd
›
Radiofar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250.000 €
6.757 €/m²
Petosoban
·
37 m²
Beograd
›
Radiofar
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
870.000 €
3.000 €/m²
10 soba
·
290 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Radiofar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
119.640 €
1.850 €/m²
Dvoiposoban
·
64.67 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Radiofar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.512 €
1.850 €/m²
Jednoiposoban
·
43.52 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Radiofar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
49.598 €
1.850 €/m²
Jednosoban
·
26.81 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Radiofar
Pogledaj oglas →
8
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
8 €/m²
Jednosoban
·
60 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Radiofar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam