Pronađeno
16
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
38 €/m²
40 m²
Beograd
›
Pravni fakultet
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
6.412 €
14 €/m²
458 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Pravni fakultet
Pogledaj oglas →
4.3k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
720.000 €
4.337 €/m²
Petosoban
·
166 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Pravni fakultet
Pogledaj oglas →
4.1k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
370.000 €
4.066 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Pravni fakultet
Pogledaj oglas →
16
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
16 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Pravni fakultet
Pogledaj oglas →
10
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
10 €/m²
Troiposoban
·
70 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Pravni fakultet
Pogledaj oglas →
15
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
15 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Pravni fakultet
Pogledaj oglas →
13
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.900 €
13 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Pravni fakultet
Pogledaj oglas →
4.5k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
362.000 €
4.525 €/m²
Dvoiposoban
·
80 m²
·
3/7 sprat
Beograd
›
Pravni fakultet
Pogledaj oglas →
3.4k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
360.000 €
3.429 €/m²
Trosoban
·
105 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Pravni fakultet
Pogledaj oglas →
4.3k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
570.000 €
4.318 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Pravni fakultet
Pogledaj oglas →
4.5k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220.000 €
4.490 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Pravni fakultet
Pogledaj oglas →
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
12 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Pravni fakultet
Pogledaj oglas →
17
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
17 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Pravni fakultet
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
atasenekretnine.rs
900 €
14 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Pravni fakultet
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210.000 €
7.000 €/m²
30 m²
Beograd
›
Pravni fakultet