Pronađeno
10
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.100 €/m²
Četvorosoban
·
50 m²
Beograd
›
Parcani
8min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
1.600 €/m²
Četvorosoban
·
175 m²
Beograd
›
Parcani
4min
45min
Pogledaj oglas →
800
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
800 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Parcani
7min
Pogledaj oglas →
3k
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230.000 €
2.987 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
Beograd
›
Parcani
Pogledaj oglas →
618
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
128.000 €
618 €/m²
Petosoban
·
207 m²
Beograd
›
Parcani
Pogledaj oglas →
567
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.000 €
567 €/m²
Petosoban
·
164 m²
Beograd
›
Parcani
Pogledaj oglas →
929
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
929 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Beograd
›
Parcani
Pogledaj oglas →
582
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
64.000 €
582 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
Beograd
›
Parcani
Pogledaj oglas →
217
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.000 €
217 €/m²
Petosoban
·
230 m²
Beograd
›
Parcani
Pogledaj oglas →
688
/
744
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
688 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Beograd
›
Parcani