Pronađeno
46
4zida
800 €
5 €/m²
150 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Ovča
4min
4min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
4 €/m²
500 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Ovča
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
4 €/m²
160 m²
·
Suteren
Beograd
›
Ovča
9min
12min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.200 €
4 €/m²
800 m²
·
Suteren
Beograd
›
Ovča
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
5 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
Suteren
Beograd
›
Ovča
5min
5min
11min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
4 €/m²
Petosoban
·
440 m²
Beograd
›
Ovča
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
3 €/m²
240 m²
Beograd
›
Ovča
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250.000 €
1.087 €/m²
6 soba
·
230 m²
Beograd
›
Ovča
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Ovča
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
99.000 €
1.456 €/m²
Jednosoban
·
68 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Ovča
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
6 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
Suteren
Beograd
›
Ovča
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350 €
12 €/m²
30 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Ovča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
10 €/m²
47 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Ovča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.000 €
5 €/m²
220 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Ovča
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
1.355 €/m²
Četvorosoban
·
155 m²
Beograd
›
Ovča
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.600 €
2.035 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Ovča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
113.000 €
1.189 €/m²
95 m²
·
Suteren
Beograd
›
Ovča
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300.000 €
1.429 €/m²
Petosoban
·
210 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Ovča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
54.500 €
1.211 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
Beograd
›
Ovča
Pogledaj oglas →
761
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
35.000 €
761 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
Beograd
›
Ovča
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam