Pronađeno
29
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.300 €
13 €/m²
100 m²
·
6/5 sprat
Beograd
›
Obilićev venac, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
19
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.200 €
19 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
1/4 sprat
Beograd
Sačuvaj
cityexpert
1.600 €
18 €/m²
Jednosoban
·
90 m²
·
2/7 sprat
Beograd
Sačuvaj
cityexpert
2.000 €
11 €/m²
180 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Pogledaj oglas →
17
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.800 €
17 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Pogledaj oglas →
16
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.400 €
16 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/5 sprat
Beograd
Sačuvaj
cityexpert
400 €
27 €/m²
Garsonjera
·
15 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Pogledaj oglas →
20
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
20 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Pogledaj oglas →
19
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
19 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Pogledaj oglas →
19
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
19 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
5/7 sprat
Beograd
Sačuvaj
cityexpert
430.000 €
3.874 €/m²
Dvosoban
·
111 m²
·
5/6 sprat
Beograd
Sačuvaj
cityexpert
630.000 €
10.000 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
2/4 sprat
Beograd
Sačuvaj
cityexpert
360.000 €
4.000 €/m²
Jednosoban
·
90 m²
·
2/7 sprat
Beograd
Sačuvaj
cityexpert
1.100 €
9 €/m²
4.5 soba
·
125 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Pogledaj oglas →
15
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
15 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
5/7 sprat
Beograd
Sačuvaj
cityexpert
1.200 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
·
1/3 sprat
Beograd
Sačuvaj
cityexpert
1.200 €
11 €/m²
107 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Pogledaj oglas →
12
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.600 €
12 €/m²
Troiposoban
·
130 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Pogledaj oglas →
14
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
14 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Beograd
Sačuvaj
cityexpert
260.000 €
6.500 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Pogledaj na:
cityexpert
nekretnine
4zida
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam