Pronađeno
7
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
1.762 €/m²
Četvorosoban
·
122 m²
Beograd
›
Nenadovac
9min
3min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
1.844 €/m²
Četvorosoban
·
122 m²
Beograd
›
Nenadovac
9min
3min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
1.885 €/m²
Trosoban
·
122 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Nenadovac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
1.084 €/m²
10 soba
·
249 m²
Beograd
›
Nenadovac
16min
2min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
223.000 €
1.828 €/m²
Trosoban
·
122 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Nenadovac
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
atasenekretnine.rs
233.000 €
1.910 €/m²
Četvorosoban
·
122 m²
atasenekretnine.rs
213.000 €
1.746 €/m²
Trosoban
·
122 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Nenadovac