Pronađeno
31
oglasa
Sačuvaj pretragu
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.400 €
14 €/m²
Trosoban
·
103 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
23
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
3.000 €
23 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
17
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
4.500 €
17 €/m²
Četvorosoban
·
261 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
6.000 €
30 €/m²
200 m²
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.000 €
14 €/m²
Trosoban
·
74 m²
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
22
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.200 €
22 €/m²
Trosoban
·
102 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
9
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
16
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.900 €
16 €/m²
Četvorosoban
·
118 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
15
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
650 €
15 €/m²
Dvoiposoban
·
43 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
13
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
14 €/m²
58 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
665.000 €
4.156 €/m²
Troiposoban
·
160 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
499.000 €
3.490 €/m²
143 m²
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
5k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.305.000 €
5.000 €/m²
Četvorosoban
·
261 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
135.000 €
4.821 €/m²
28 m²
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
275.000 €
3.235 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
259.000 €
3.500 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
Suteren
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj na:
cityexpert
4zida
halooglasi
4.3k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
250.000 €
4.310 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.300 €
14 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
330.000 €
3.367 €/m²
Troiposoban
·
98 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Neimar, Hram Svetog Save, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam