Pronađeno
22
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
650 €
5 €/m²
4.5 soba
·
120 m²
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.500 €
6 €/m²
Petosoban
·
450 m²
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.100 €
8 €/m²
Trosoban
·
146 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
900 €
9 €/m²
96 m²
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500.000 €
1.587 €/m²
315 m²
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
275.000 €
1.217 €/m²
Petosoban
·
226 m²
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
210.000 €
1.500 €/m²
Petosoban
·
140 m²
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
186.000 €
3.720 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
79.900 €
2.350 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
140.000 €
3.333 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
135.000 €
2.813 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
260.000 €
2.430 €/m²
Trosoban
·
107 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
187.000 €
2.671 €/m²
Troiposoban
·
70 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
13
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350 €
13 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
420 €
8 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
133.000 €
3.023 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
380 €
9 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
Beograd
›
Naselje Veljko Vlahović, Zvezdara 4
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam