Pronađeno
15
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.000 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
130 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Naselje Sava Kovačević
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
900 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Beograd
›
Naselje Sava Kovačević
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
10 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Naselje Sava Kovačević
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
10 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Naselje Sava Kovačević
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350.000 €
4.487 €/m²
Dvosoban
·
78 m²
Beograd
›
Naselje Sava Kovačević
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
240.000 €
2.500 €/m²
Dvoiposoban
·
96 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Naselje Sava Kovačević
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
690.000 €
2.300 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Beograd
›
Naselje Sava Kovačević
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
9 €/m²
55 m²
Beograd
›
Naselje Sava Kovačević
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
169.000 €
2.914 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
2/11 sprat
Beograd
›
Naselje Sava Kovačević
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
10 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Beograd
›
Naselje Sava Kovačević
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Naselje Sava Kovačević
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Naselje Sava Kovačević
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.000 €
14 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Naselje Sava Kovačević
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.000 €
12 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Beograd
›
Naselje Sava Kovačević
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
155.000 €
3.100 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Naselje Sava Kovačević