Pronađeno
6
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
158 €/m²
Petosoban
·
950 m²
Beograd
›
Međulužje
Pogledaj oglas →
1.2k
/
811
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.000 €
1.173 €/m²
10 soba
·
104 m²
Beograd
›
Međulužje
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
6.000 €/m²
Petosoban
·
20 m²
·
Suteren
Beograd
›
Međulužje
8min
30min
27min
Pogledaj oglas →
685
/
811
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
685 €/m²
219 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Međulužje
8min
30min
27min
Pogledaj oglas →
589
/
811
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
589 €/m²
Trosoban
·
151 m²
Beograd
›
Međulužje
9min
27min
24min
Pogledaj oglas →
328
/
811
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
39.000 €
328 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
Beograd
›
Međulužje