Pronađeno
8
oglasa
Sačuvaj pretragu
611
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
611 €/m²
8 soba
·
270 m²
Beograd
›
Mala Ivanča
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
908
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.000 €
908 €/m²
Trosoban
·
142 m²
Beograd
›
Mala Ivanča
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.9k
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
501.234 €
2.897 €/m²
Petosoban
·
173 m²
Beograd
›
Mala Ivanča
Pogledaj oglas →
2.6k
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
285.000 €
2.591 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Beograd
›
Mala Ivanča
Pogledaj oglas →
400
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
68.000 €
400 €/m²
Četvorosoban
·
170 m²
Beograd
›
Mala Ivanča
Pogledaj oglas →
2.6k
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
320.000 €
2.581 €/m²
Trosoban
·
124 m²
Beograd
›
Mala Ivanča
Pogledaj oglas →
556
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.000 €
556 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Beograd
›
Mala Ivanča
Pogledaj oglas →
2.1k
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
310.000 €
2.111 €/m²
Trosoban
·
146.85 m²
Beograd
›
Mala Ivanča