Pronađeno
12
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
215.000 €
3.707 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Lisičji Potok
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.000 €
15 €/m²
Četvorosoban
·
267 m²
Beograd
›
Lisičji potok
Pogledaj oglas →
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
13 €/m²
200 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Lisičji Potok
5min
7min
8min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
12 €/m²
70 m²
nekretnine
2.500 €
7 €/m²
Trosoban
·
350 m²
Beograd
›
Lisičji potok
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Lisičji Potok
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.728.500 €
6.474 €/m²
Trosoban
·
267 m²
Beograd
›
Lisičji potok
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
436.000 €
4.000 €/m²
Trosoban
·
109 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Lisičji Potok
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
730.000 €
5.000 €/m²
Četvorosoban
·
146 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Lisičji Potok
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
11 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Lisičji potok
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
11 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Lisičji Potok
4min
6min
8min
24min
Pogledaj oglas →
16
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
16 €/m²
Četvorosoban
·
123.55 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Lisičji potok