Pronađeno
14
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
885.000 €
3.062 €/m²
289 m²
Beograd
›
Kumodraška
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
980.000 €
3.379 €/m²
290 m²
Beograd
›
Kumodraška
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
345.000 €
2.782 €/m²
Četvorosoban
·
124 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Kumodraška
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
18.000 €
9 €/m²
2000 m²
Beograd
›
Kumodraška
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
215.000 €
2.867 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Kumodraška
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
255.000 €
2.550 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Kumodraška
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.000 €
1.802 €/m²
Petosoban
·
86 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Kumodraška
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350 €
6 €/m²
60 m²
·
1/1 sprat
nekretnine
400 €
7 €/m²
60 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Kumodraška
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Kumodraška
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
296.582 €
2.860 €/m²
Četvorosoban
·
103.7 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Kumodraška
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
209.900 €
2.915 €/m²
Četvorosoban
·
72 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Kumodraška
3min
3min
1min
12min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
12
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
12 €/m²
Petosoban
·
170 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Kumodraška
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
9 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Kumodraška