Pronađeno
72
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.5k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
826.000 €
3.500 €/m²
Petosoban
·
236 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Krunski venac
Pogledaj oglas →
19
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
19 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Krunski Venac
Pogledaj oglas →
10
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
10 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Krunski venac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
187.000 €
5.667 €/m²
33 m²
·
Suteren
Beograd
›
Krunski venac
Pogledaj oglas →
6.3k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
266.000 €
6.333 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Krunski venac
Pogledaj oglas →
4.5k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
485.000 €
4.491 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Krunski venac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
11 €/m²
83 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Krunski Venac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
31 €/m²
48 m²
·
Suteren
Beograd
›
Krunski Venac
3min
4min
1min
6min
Pogledaj oglas →
4.7k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330.000 €
4.714 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Krunski venac
Pogledaj oglas →
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
12 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Krunski Venac
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
460 €
14 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Krunski venac
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.100 €
14 €/m²
Četvorosoban
·
76 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Krunski venac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam