Pronađeno
39
oglasa
Sačuvaj pretragu
20
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.800 €
20 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
4. sprat
Beograd
›
Krunska
Pogledaj oglas →
28
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.000 €
28 €/m²
Četvorosoban
·
145 m²
·
4/7 sprat
Beograd
›
Krunska
Pogledaj oglas →
18
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
18 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Krunska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
390.000 €
3.900 €/m²
Petosoban
·
100 m²
Beograd
›
Krunska
Pogledaj oglas →
3.2k
/
4.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
279.000 €
3.207 €/m²
Troiposoban
·
87 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Krunska
Pogledaj oglas →
4.7k
/
4.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400.000 €
4.651 €/m²
Trosoban
·
86 m²
Beograd
›
Krunska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.600.000 €
4.417 €/m²
Petosoban
·
815 m²
Beograd
›
Krunska
Pogledaj oglas →
12
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
12 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Krunska
Pogledaj oglas →
4.4k
/
4.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330.000 €
4.400 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Krunska
Pogledaj oglas →
13
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
13 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Krunska
Pogledaj oglas →
3.1k
/
4.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550.000 €
3.125 €/m²
Petosoban
·
176 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Krunska
Pogledaj oglas →
3.3k
/
4.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
794.000 €
3.308 €/m²
Petosoban
·
240 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Krunska
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5.5k
/
4.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
510.000 €
5.543 €/m²
Trosoban
·
92 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Krunska
Pogledaj oglas →
10
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Krunska
Pogledaj oglas →
4.4k
/
4.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
485.000 €
4.409 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Krunska
Pogledaj oglas →
16
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.350 €
16 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Krunska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.300 €
11 €/m²
117 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Krunska
3min
1min
1min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
12 €/m²
124 m²
·
Suteren
Beograd
›
Krunska
6min
3min
1min
5min
Pogledaj oglas →
4.6k
/
4.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
teofilnekretnine.com
485.000 €
4.575 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
4/9 sprat
Beograd
›
Krunska
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam