Pronađeno
190
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
65.000 €
1.857 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Krnjača
3min
6min
2min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
700 €
4 €/m²
200 m²
nekretnine
3.300 €
9 €/m²
Dvosoban
·
350 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.370.000 €
1.793 €/m²
10 soba
·
764 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
75.000 €
1.696 €/m²
Dvosoban
·
44.23 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
990.000 €
914 €/m²
1083 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
13
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
13 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.800 €
10 €/m²
290 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
4.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
265.000 €
4.732 €/m²
Petosoban
·
56 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.500 €
7 €/m²
370 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
4 €/m²
450 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
9.550 €
10 €/m²
955 m²
·
Suteren
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
7.100 €
10 €/m²
710 m²
·
Suteren
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
7.330 €
10 €/m²
733 m²
·
Suteren
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
10.752 €
12 €/m²
896 m²
4zida
4.320 €
8 €/m²
540 m²
Beograd
›
Krnjača
10min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
10 €/m²
205 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
5 €/m²
200 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
13 €/m²
80 m²
·
Suteren
Beograd
›
Krnjača
2min
2min
1min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 10
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam