Pronađeno
65
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
850.000 €
381 €/m²
2229 m²
Beograd
›
Kneževac
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
7 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Kneževac
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260 €
10 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kneževac
6min
3min
1min
34min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Kneževac
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
3.108 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Kneževac
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
42.000 €
1.556 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Kneževac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
570 €
8 €/m²
73 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kneževac
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.450 €
12 €/m²
120 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kneževac
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Kneževac
4min
3min
1min
31min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.167 €/m²
300 m²
Beograd
›
Kneževac
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
8 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Kneževac
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
2.714 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Kneževac
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
119.000 €
2.887 €/m²
Jednoiposoban
·
41.22 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Kneževac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
1.667 €/m²
12 m²
cityexpert
6.300 €
9 €/m²
700 m²
Beograd
›
Kneževac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
3.300 €
9 €/m²
350 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Kneževac
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
8 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Kneževac
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Kneževac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
2.031 €/m²
32 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kneževac
2min
1min
3min
34min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.635 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Kneževac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam