Pronađeno
5
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.100 €
11 €/m²
100 m²
Beograd
›
Kalvarija, Marije Bursać
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
7 €/m²
Trosoban
·
110 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Kalvarija, Marije Bursać
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
750 €
15 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
2/8 sprat
Beograd
›
Kalvarija, Marije Bursać
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
Beograd
›
Kalvarija, Marije Bursać
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
279.000 €
3.100 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
1/8 sprat
Beograd
›
Kalvarija, Marije Bursać