Pronađeno
37
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.000 €
625 €/m²
200 m²
Beograd
›
Kalvarija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
297.000 €
1.217 €/m²
244 m²
halooglasi
2.460 €
15 €/m²
164 m²
Beograd
›
Kalvarija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
6 €/m²
240 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Kalvarija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
6 €/m²
0.51 soba
·
131 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kalvarija
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
bghome.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
7 €/m²
131 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kalvarija
6min
1min
2min
3min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
119.000 €
2.890 €/m²
Jednoiposoban
·
41.18 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Kalvarija
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
2.449 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Kalvarija
Pogledaj oglas →
14
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
14 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Kalvarija
1min
8min
9min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
219.000 €
1.752 €/m²
Četvorosoban
·
125 m²
Beograd
›
Kalvarija
6min
4min
2min
5min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200.000 €
2.993 €/m²
6 soba
·
401 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Kalvarija
3min
7min
4min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.597 €/m²
72 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kalvarija
4min
3min
4min
4min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.700 €
17 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Beograd
›
Kalvarija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
890 €
10 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Beograd
›
Kalvarija
Pogledaj oglas →
1.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
1.825 €/m²
Trosoban
·
126 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Kalvarija
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
2.609 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Kalvarija
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
219.000 €
3.085 €/m²
Troiposoban
·
71 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Kalvarija
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190.767 €
2.750 €/m²
Trosoban
·
69.37 m²
Beograd
›
Kalvarija
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
229.440 €
3.187 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Beograd
›
Kalvarija
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
2.541 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Kalvarija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam