Pronađeno
97
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
650.000 €
2.754 €/m²
Troiposoban
·
236 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
650.000 €
3.095 €/m²
Jednoiposoban
·
210 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
5.5k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
510.000 €
5.543 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
4.1k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
759.000 €
4.081 €/m²
Petosoban
·
186 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
4.2k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
405.000 €
4.219 €/m²
Trosoban
·
96 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
5.2k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
385.000 €
5.203 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
4.9k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
225.000 €
4.891 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
6.4k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
370.000 €
6.379 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
4.7k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
360.000 €
4.737 €/m²
Troiposoban
·
76 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj na:
cityexpert
halooglasi
2.7k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
370.000 €
2.662 €/m²
Trosoban
·
139 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
5.2k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
130.000 €
5.200 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
15
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
15 €/m²
Dvosoban
·
30 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
16
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
16 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
4.3k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
119.000 €
4.250 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.600 €
12 €/m²
Petosoban
·
130 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
4.4k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
235.000 €
4.434 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
15
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
15 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
4.5k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
245.000 €
4.537 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
13
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
650 €
13 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/13 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
240.000 €
3.750 €/m²
Trosoban
·
64 m²
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam