Pronađeno
75
4zida
635.000 €
2.873 €/m²
221 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kalemegdan
3min
6min
2min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
2.357 €/m²
140 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kalemegdan
1min
1min
1min
3min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.8k
/
4.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
415.000 €
3.773 €/m²
Trosoban
·
110 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj oglas →
3.6k
/
4.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
3.623 €/m²
Jednoiposoban
·
69 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Kalemegdan
3min
4min
2min
4min
Pogledaj oglas →
5.2k
/
4.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
649.000 €
5.234 €/m²
Četvorosoban
·
124 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
260.000 €
2.955 €/m²
88 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
8.1k
/
4.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.140.000 €
8.085 €/m²
Trosoban
·
141 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj oglas →
4.7k
/
4.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
649.000 €
4.703 €/m²
Četvorosoban
·
138 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj oglas →
21
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.000 €
21 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj oglas →
4.1k
/
4.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
4.125 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj oglas →
10
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kalemegdan
1min
3min
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
29 €/m²
34 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj oglas →
10
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
10 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj oglas →
15
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.200 €
15 €/m²
Petosoban
·
144 m²
·
6/8 sprat
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj oglas →
10
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
jaricnekretnine.rs
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam