Pronađeno
75
oglasa
Sačuvaj pretragu
19
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
720 €
19 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj oglas →
11
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.350 €
11 €/m²
Trosoban
·
125 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj oglas →
15
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
15 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.200 €
26 €/m²
86 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kalemegdan
4min
4min
3min
7min
Pogledaj oglas →
20
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
20 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj oglas →
24
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
24 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.000 €
11 €/m²
88 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
15
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.200 €
15 €/m²
Petosoban
·
150 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Kalemegdan
3min
3min
2min
3min
Pogledaj oglas →
4.7k
/
4.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
169.000 €
4.694 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj oglas →
19
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.300 €
19 €/m²
Četvorosoban
·
122 m²
·
4/7 sprat
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj na:
4zida
teofilnekretnine.com
18
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
18 €/m²
6 soba
·
140 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj oglas →
21
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.000 €
21 €/m²
Četvorosoban
·
141 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj oglas →
14
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
14 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.999 €
5.000 €/m²
40 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
2.578 €/m²
128 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.000 €
2.950 €/m²
100 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
9.000 €
900 €/m²
10 m²
4zida
717.600 €
5.200 €/m²
138 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kalemegdan
4min
4min
3min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.100.000 €
3.444 €/m²
900 m²
Beograd
›
Kalemegdan
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
329.900 €
2.356 €/m²
140 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kalemegdan
3min
6min
2min
4min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam