Pronađeno
39
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
10.000 €
5 €/m²
2000 m²
Beograd
›
Grocka (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.100 €
7 €/m²
300 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Grocka (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.400 €
5 €/m²
440 m²
Beograd
›
Grocka (mesto)
Pogledaj oglas →
826
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.500 €
826 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Grocka (mesto)
Pogledaj oglas →
993
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
74.500 €
993 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Grocka (mesto)
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.500 €
1.310 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Grocka (mesto)
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.000 €
1.911 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Grocka (mesto)
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.818 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Grocka (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
176.000 €
2.000 €/m²
88 m²
4zida
950.000 €
943 €/m²
1007 m²
Beograd
›
Grocka (mesto)
Pogledaj oglas →
708
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
708 €/m²
Petosoban
·
240 m²
Beograd
›
Grocka (mesto)
Pogledaj oglas →
737
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210.000 €
737 €/m²
Petosoban
·
285 m²
Beograd
›
Grocka (mesto)
Pogledaj oglas →
313
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.000 €
313 €/m²
Trosoban
·
160 m²
Beograd
›
Grocka (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000.000 €
2.392 €/m²
418 m²
·
Suteren
Beograd
›
Grocka (mesto)
Pogledaj oglas →
731
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
219.300 €
731 €/m²
8 soba
·
300 m²
Beograd
›
Grocka (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.000 €
1.085 €/m²
Petosoban
·
341 m²
Beograd
›
Grocka (mesto)
Pogledaj oglas →
640
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
640 €/m²
8 soba
·
250 m²
Beograd
›
Grocka (mesto)
8min
15min
35min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
500 €/m²
6 soba
·
500 m²
Beograd
›
Grocka (mesto)
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.008 €/m²
Trosoban
·
119 m²
Beograd
›
Grocka (mesto)
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
299.000 €
1.769 €/m²
Četvorosoban
·
169 m²
Beograd
›
Grocka (mesto)
4min
1min
1min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam