Pronađeno
110
oglasa
Sačuvaj pretragu
8
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Gradska Bolnica
Pogledaj oglas →
8
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Gradska Bolnica
Pogledaj oglas →
12
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
12 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Gradska Bolnica
Pogledaj oglas →
9
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Gradska Bolnica
Pogledaj oglas →
8
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
Suteren
Beograd
›
Gradska Bolnica
Pogledaj oglas →
12
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
399 €
12 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Gradska Bolnica
Pogledaj oglas →
15
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
eminentnekretnine.rs
600 €
15 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Gradska Bolnica
Pogledaj oglas →
13
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
eminentnekretnine.rs
850 €
13 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Gradska Bolnica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.900 €
2.776 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
·
8/9 sprat
Beograd
›
Gradska Bolnica
3min
1min
1min
7min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineapartman.rs
399.500 €
2.270 €/m²
Četvorosoban
·
176 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Gradska Bolnica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 6
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam