Pronađeno
110
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
390.000 €
2.484 €/m²
Petosoban
·
157 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Gradska Bolnica
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
317.214 €
3.204 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
nekretnine
100 €
8 €/m²
12 m²
Beograd
›
Gradska bolnica
Pogledaj oglas →
12
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
480 €
12 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
halooglasi
145.000 €
2.377 €/m²
61 m²
·
Suteren
Beograd
›
Gradska bolnica
Pogledaj oglas →
15
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
750 €
15 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Gradska bolnica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100 €
7 €/m²
14.64 m²
Beograd
›
Gradska bolnica
Pogledaj oglas →
7
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
290 €
7 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Beograd
›
Gradska bolnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
10 €/m²
52 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Gradska bolnica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
16
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
16 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Gradska bolnica
Pogledaj oglas →
14
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
14 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Gradska bolnica
Pogledaj oglas →
11
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
11 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
8/15 sprat
Beograd
›
Gradska bolnica
Pogledaj oglas →
10
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
8/17 sprat
Beograd
›
Gradska bolnica
Pogledaj oglas →
14
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
14 €/m²
Jednosoban
·
22 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Gradska bolnica
Pogledaj oglas →
13
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
13 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Gradska bolnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150 €
12 €/m²
13 m²
Beograd
›
Gradska bolnica
Pogledaj oglas →
10
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
10 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
Beograd
›
Gradska bolnica
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
126.000 €
3.818 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Gradska bolnica
Pogledaj oglas →
5.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.000 €
5.280 €/m²
Jednoiposoban
·
25 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Gradska bolnica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
2.590 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Gradska Bolnica
2min
2min
1min
4min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 6
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam