Pronađeno
10
oglasa
Sačuvaj pretragu
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
12 €/m²
Petosoban
·
166 m²
Beograd
›
Golf
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
6.500 €
13 €/m²
Petosoban
·
500 m²
Beograd
›
Golf
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
2.742 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Golf
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260.000 €
3.333 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Golf
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Golf
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
279.000 €
2.536 €/m²
Trosoban
·
110 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Golf
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Golf
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200.000 €
3.000 €/m²
Petosoban
·
400 m²
Beograd
›
Golf
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
389.000 €
3.814 €/m²
Četvorosoban
·
102 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Golf
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
11 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Golf