Pronađeno
50
oglasa
Sačuvaj pretragu
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
10 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Galenika
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
2.600 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
11/12 sprat
Beograd
›
Galenika
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
2.109 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Galenika
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.289 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Galenika
5min
2min
3min
5min
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
9 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
Beograd
›
Galenika
Pogledaj oglas →
14
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
14 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Galenika
Pogledaj oglas →
13
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
13 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
Suteren
Beograd
›
Galenika
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
167.000 €
1.942 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Galenika
4min
1min
1min
7min
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
3/8 sprat
Beograd
›
Galenika
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
atasenekretnine.rs
154.000 €
2.750 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Galenika
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam