Pronađeno
8
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220.000 €
2.821 €/m²
Troiposoban
·
78 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Ekonomski fakultet
Pogledaj oglas →
4.7k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
4.722 €/m²
Garsonjera
·
36 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Ekonomski fakultet
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.300 €
15 €/m²
215 m²
·
Suteren
Beograd
›
Ekonomski fakultet
1min
3min
1min
4min
Pogledaj oglas →
5.2k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
177.000 €
5.206 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Ekonomski fakultet
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330.000 €
3.474 €/m²
Petosoban
·
95 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Ekonomski fakultet
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
299.000 €
4.211 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
2/9 sprat
Beograd
›
Ekonomski fakultet
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
2.434 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Ekonomski fakultet
2min
2min
1min
2min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
3.409 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Ekonomski fakultet
5min
2min
1min
2min