Pronađeno
5
oglasa
Sačuvaj pretragu
472
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
472 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
Beograd
›
Dučina
Pogledaj oglas →
965
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
965 €/m²
Trosoban
·
57 m²
Beograd
›
Dučina
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
252.000 €
1.072 €/m²
Petosoban
·
235 m²
Beograd
›
Dučina
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
46.500 €
1.163 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Beograd
›
Dučina
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330.000 €
2.260 €/m²
4.5 soba
·
146 m²
Beograd
›
Dučina