Pronađeno
13
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.200 €
7 €/m²
450 m²
Beograd
›
Draževac
Pogledaj oglas →
720
/
788
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
720 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Beograd
›
Draževac
Pogledaj oglas →
500
/
788
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
40.000 €
500 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
Beograd
›
Draževac
Pogledaj oglas →
335
/
788
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
54.000 €
335 €/m²
Četvorosoban
·
161 m²
Beograd
›
Draževac
Pogledaj oglas →
919
/
788
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.000 €
919 €/m²
Dvosoban
·
86 m²
Beograd
›
Draževac
Pogledaj oglas →
856
/
788
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
220.000 €
856 €/m²
Petosoban
·
257 m²
Beograd
›
Draževac
Pogledaj oglas →
933
/
788
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
125.000 €
933 €/m²
Trosoban
·
134 m²
Beograd
›
Draževac
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
1.5k
/
788
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.500 €/m²
42 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Draževac
5min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
366 €/m²
382 m²
Beograd
›
Draževac
5min
6min
Pogledaj oglas →
625
/
788
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
625 €/m²
Petosoban
·
288 m²
Beograd
›
Draževac
5min
4min
Pogledaj oglas →
677
/
788
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
677 €/m²
10 soba
·
288 m²
Beograd
›
Draževac
7min
11min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
298.000 €
805 €/m²
9 soba
·
370 m²
Beograd
›
Draževac
5min
8min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.5k
/
788
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
2.463 €/m²
Četvorosoban
·
134 m²
Beograd
›
Draževac