Pronađeno
59
oglasa
Sačuvaj pretragu
17
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
750 €
17 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/9 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
16
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
730 €
16 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
18
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.100 €
18 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
14
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
14 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
13
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
900 €
13 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
16
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
16 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
6.8k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
250.000 €
6.757 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
199.000 €
4.975 €/m²
Trosoban
·
40 m²
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
5.2k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
170.000 €
5.152 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
5.8k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
230.000 €
5.750 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
9.8k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
569.000 €
9.810 €/m²
Jednoiposoban
·
58 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
3k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
520.000 €
3.023 €/m²
Petosoban
·
172 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
3.8k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
415.000 €
3.773 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
4.4k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
505.000 €
4.391 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
698.000 €
3.422 €/m²
Petosoban
·
204 m²
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
5.9k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
218.000 €
5.892 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.900 €
26 €/m²
Dvosoban
·
112 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
19
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
19 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
15
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
15 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
10
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam