Pronađeno
394
oglasa
Sačuvaj pretragu
4.5k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190.000 €
4.524 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.524 €
16 €/m²
290 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
8.190 €
16 €/m²
525 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
11.500 €
12 €/m²
1000 m²
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
3.4k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
145.000 €
3.372 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
5.8k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.000 €
5.813 €/m²
Garsonjera
·
16 m²
·
12/12 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
4.2k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
296.000 €
4.229 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
3.4k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
317.000 €
3.409 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.000 €
26 €/m²
115.8 m²
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
570 €
29 €/m²
20 m²
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
5.5k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
175.000 €
5.469 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
4.9k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
325.000 €
4.851 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
4.1k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
377.000 €
4.143 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
4.5k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
370.000 €
4.512 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
9/11 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
14
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
950 €
14 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
3/8 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj na:
4zida
teofilnekretnine.com
20
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
20 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Dorćol
4min
3min
1min
5min
Pogledaj oglas →
13
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
13 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Dorćol
3min
2min
1min
7min
Pogledaj oglas →
23
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
630 €
23 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
4.4k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
194.000 €
4.409 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
18
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
890 €
18 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 20
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam