Pronađeno
13
oglasa
Sačuvaj pretragu
4.8k
/
4.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
417.000 €
4.807 €/m²
Dvoiposoban
·
86.74 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Dom omladine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.284 €
17 €/m²
252 m²
Beograd
›
Dom omladine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
6.000 €
15 €/m²
400 m²
·
7. sprat
Beograd
›
Dom omladine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.900 €
13 €/m²
300 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Dom omladine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.700 €
45 €/m²
60 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dom omladine
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.4k
/
4.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
440.000 €
3.411 €/m²
Petosoban
·
129 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Dom omladine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.700 €
34 €/m²
80 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dom omladine
1min
2min
1min
9min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800.000 €
9.524 €/m²
84 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dom omladine
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
999.000 €
1.116 €/m²
895 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dom omladine
3min
2min
2min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850.000 €
950 €/m²
895 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dom omladine
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5.4k
/
4.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
359.000 €
5.358 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Dom omladine
Pogledaj oglas →
5k
/
4.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
480.000 €
5.000 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Dom omladine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
0 €/m²
525 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dom omladine