Pronađeno
63
4zida
4.500 €
5 €/m²
830 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dobanovci
5min
4min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
3.000.000 €
1.294 €/m²
2318 m²
Beograd
›
Dobanovci
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
4.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380.000 €
4.419 €/m²
10 soba
·
86 m²
Beograd
›
Dobanovci
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
1.772 €/m²
10 soba
·
158 m²
Beograd
›
Dobanovci
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.667 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Beograd
›
Dobanovci
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
1.818 €/m²
165 m²
Beograd
›
Dobanovci
Pogledaj oglas →
917
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
165.000 €
917 €/m²
6 soba
·
180 m²
Beograd
›
Dobanovci
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
8
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Dobanovci
Pogledaj oglas →
15
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
15 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Dobanovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.250 €/m²
200 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Dobanovci
7min
1min
16min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000.000 €
1.124 €/m²
2669 m²
Beograd
›
Dobanovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.800 €
1 €/m²
6 soba
·
1800 m²
Beograd
›
Dobanovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
680.000 €
479 €/m²
1420 m²
Beograd
›
Dobanovci
7min
50min
11min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
680.000 €
225 €/m²
3024 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dobanovci
8min
11min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Beograd
›
Dobanovci
Pogledaj oglas →
43
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
6.000 €
43 €/m²
9 soba
·
139 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Dobanovci
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
1.125 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Beograd
›
Dobanovci
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
297.000 €
1.800 €/m²
Petosoban
·
165 m²
Beograd
›
Dobanovci
Pogledaj oglas →
643
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
15.500 €
643 €/m²
Jednosoban
·
24.09 m²
Beograd
›
Dobanovci
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
346.000 €
2.097 €/m²
Petosoban
·
165 m²
Beograd
›
Dobanovci
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam