Pronađeno
7
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
11 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Dobanovačka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
266.491 €
3.417 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Dobanovačka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Dobanovačka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
153.219 €
3.300 €/m²
Dvosoban
·
46.43 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Dobanovačka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
25.000 €
1.389 €/m²
18 m²
Beograd
›
Dobanovačka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
156.453 €
3.300 €/m²
Dvosoban
·
47.41 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Dobanovačka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
138.600 €
3.300 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Dobanovačka