Pronađeno
415
oglasa
Sačuvaj pretragu
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
12 €/m²
6 soba
·
215 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
12.000 €
13 €/m²
15 soba
·
930 m²
Beograd
›
Dedinje
5min
8min
8min
11min
Pogledaj oglas →
18
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.600 €
18 €/m²
Petosoban
·
256 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.000 €
13 €/m²
Petosoban
·
400 m²
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5.3k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
950.000 €
5.278 €/m²
Trosoban
·
180 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
6.000 €
13 €/m²
450 m²
4zida
2.500 €
14 €/m²
183 m²
4zida
4.500 €
11 €/m²
420 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dedinje
5min
3min
2min
6min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
380.000 €
2.676 €/m²
Četvorosoban
·
142 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.800 €
20 €/m²
189 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.420 €
20 €/m²
268 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Dedinje
4min
5min
2min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.950 €
11 €/m²
183 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Dedinje
3min
1min
2min
2min
Pogledaj oglas →
3.9k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
310.000 €
3.875 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.600 €
9 €/m²
176 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.922 €
42 €/m²
141 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
13.392 €
36 €/m²
372 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.700 €
9 €/m²
180 m²
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
2.4k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
187.000 €
2.429 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
6k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.299.960 €
6.000 €/m²
Četvorosoban
·
216.66 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
11
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
11 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
10/12 sprat
Beograd
›
Dedinje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 21
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam