Pronađeno
17
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130 €
7 €/m²
18 m²
Beograd
›
Dalmatinska
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
370.000 €
3.426 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Dalmatinska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
22 €/m²
68 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dalmatinska
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
255.000 €
3.923 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Dalmatinska
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
390.000 €
3.900 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Dalmatinska
Pogledaj oglas →
21
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
21 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
6. sprat
Beograd
›
Dalmatinska
Pogledaj oglas →
4.8k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
384.000 €
4.800 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Dalmatinska
Pogledaj oglas →
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Dalmatinska
Pogledaj oglas →
6
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
4. sprat
Beograd
›
Dalmatinska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
4.412 €/m²
68 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dalmatinska
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.453 €/m²
53 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dalmatinska
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Dalmatinska
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
3.367 €/m²
Trosoban
·
98 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Dalmatinska
2min
3min
1min
4min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
12
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
12 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Dalmatinska
Pogledaj oglas →
4.5k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
4.500 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Dalmatinska
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
52.000 €
2.600 €/m²
Jednoiposoban
·
20 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Dalmatinska
Pogledaj oglas →
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
13 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Dalmatinska